Bestuur

Het bestuur van SV Trios bestaat uit 9 mensen, zoals hieronder te lezen is.

Omdat er op dit moment mensen binnen ons bestuur zitten met dubbele functies zijn wij nog op zoek naar nieuwe enthousiaste mensen die het bestuur willen versterken.

Elk bestuurslid neemt algemene taken op zich; daarnaast zijn er ook specifieke taken die door één of meerdere personen worden uitgevoerd.

Huidige taakverdeling:

Erik van der Heide Voorzitter Voorzitter@trioshengelo.nl
Jeugdzaken Jeugdzaken@trioshengelo.nl
Ledenadminstratie Ledenadministratie@trioshengelo.nl
Selectie Selectie@trioshengelo.nl
Rik Hoeven Vice- voorzitter
Penningmeester Penningmeester@trioshengelo.nl
PR & Communicatie PR@trioshengelo.nl
Agnes Oskamp Secretariaat Info@trioshengelo.nl
Opleidingen + Stage Gym@trioshengelo.nl
Leiding
Marlies de Jong Jazz- dance Bom@trioshengelo.nl
Zwaan Stassen Jazz- dance Bom@trioshengelo.nl
Emmie Scholten Activiteitencommissie AC@trioshengelo.nl
PR & Communicatie PR@trioshengelo.nl
Kelly Volbeda Kleding Pakjes@trioshengelo.nl
PR & Communicatie PR@trioshengelo.nl
Vertrouwenspersoon Vertrouwenspersoon@trioshengelo.nl
Esmee Leusenkamp Leiding + assistenten Gym@trioshengelo.nl
Anne Koomen Materialen Materialen@trioshengelo.nl
Voor vragen over contributie kan er ook gemaild worden naar penningmeester@trioshengelo.nl